Florbalové týdny

20. 11. 2023     sekce: Úspěchy žáků     autor: Jan Mazan     tisk: tisk článku

Okrkové kola ve florbale

Na ZŠ Hustopeče v minulých dnech probíhaly okrsková kola mladších žáků, žaček, starších žáků i žaček. Okrsková kola probíhala, aby se vybral nejzkušenější tým z každé kategorie v našem okolí. Okrskových kol se zůčastnily žáci ze ZŠ Šromotovo, ZŠ Struhlovsko, ZŠ 1.máje, ZŠ Osecká, ZŠ Hranická, ZŠ Všechovice a Gymnázium Lipník.

Dne 2.11.2023 proběhla utkání mezi mladšími žáky. Mladší žáci se turnaje zhostili velmi dobře. S bilancí zápasů 2 výhry a 2 prohry to bohužel na postup nestačilo, ale i tak žákům směřuje velká pochvala za spolupráci a přístup ke hře.

Dne 8.11.2023 nastoupila družstva starších žáků. Naši se tentokrát utkali se ZŠ Všechovice, kde smolně prohráli 0:1 v posledních minutách, zvítězili se ZŠ Hranickou a na závěr podlehli zkušeným hráčům ze ZŠ 1.máje. Na postup to stejně jako u mladších nestačilo. I tak hrál tým na 100% a odváží si pěkné zážitky a dobrý pocit ze hry.

Dne 16.11.2023 se sešly kategorie mladších a starších žaček vždy po 3 týmech ve skupině. Mladším žačkám se v turnaji nedařilo a v obou zápasech svým soupeřům podlehly. Starší žákyně s vítězstvím jendoho zápasu a jedné prohry skončily na krásném druhém místě.

Děkujeme za reprezentaci školy!